8.7 /10
2 0531 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Zwierzogród to współczesny film animowany o mieście, w którym wszystkie zwierzęta żyją razem w harmonii, pomimo dzielących ich różnic. Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnym mieście Zwierzogród cały film – i tak naprawdę jest to metropolia, a nie wiejskie miasteczko rolnicze. Historia opowiada o Judy Hopps, króliku, który zostaje pierwszym królikiem, który dołącza do policji w Zwierzogrodzie. Szybko zostaje uwikłana w sprawę, która na zawsze zmieni jej życie: zaginęło zwierzę i Judy musi go znaleźć, zanim będzie za późno. Po drodze spotyka Nicka Wilde'a, oszusta lisa, który ma swój własny cel — wydostać się z miasta, zanim zostanie złapany przez funkcjonariuszkę Judy Hopps!

Okazuje się, że ten zaginiony ssak jest tylko jednym z elementów znacznie większej układanki, w której występują zarówno zaginione drapieżniki, jak i ofiary. Gdy zagłębiają się w tę tajemnicę, odkrywają, że może być coś poważnie nie tak z tym, jak traktuje się wszystkie zwierzęta w Zwierzogródzie!

Króliczka Judy Hopps i jej szalona przygoda

55. Animowana produkcja Disneya Zwierzogród zaciekawiła fanów od momentu wypuszczenia pierwszego zwiastuna. Głównie dlatego że ten nie zdradzał za dużo. Tradycyjnie w wypadku Disneya oczekujemy sporo i na całe szczęście w ogóle się nie zawiedziemy. Zwierzogród cda cały film po polsku youtube to na pozór typowa produkcja o osobie z małego miasteczka która marzy o wielkim świecie i realizacji swoich marzeń. Na przekór wszystkim przeciwnościom losu osadzona w świecie zwierząt gdzie drapieżniki żyją w zgodzie z roślinożercami. Główna bohaterka króliczka. Od małego pragnęła zostać policjantką. Pierwszym królikiem w szeregach stróżów prawa. Cel ten udaje jej się osiągnąć, jednak nadal nie jest traktowana poważnie. Szansa na zmianę przychodzi wraz z możliwością wykazania się w śledztwie dotyczącym tajemniczych przypadków zaginięć mieszkańców Zwierzogrodu.

Zwierzogród Cały film cda zalukaj online

Judy ma tylko 48 godzin na rozwiązanie tej sprawy a jedyną zdolną jej pomóc osobą jest pewien uliczny cwaniak żyjący z drobnych przekrętów oszustw czyli po prostu cwany lis Nick Bajer. Od tego momentu zwierzogród cały film cda zmienia się w pełnoprawną animowaną komedię sensacyjną a sama kryminalna zagadka jest zaskakująco rozbudowana. Bohaterowie Zwierzogrodu trafiają w przeróżne miejsca poszukując śladów i wskazówek a na końcu kiedy już wszystko wydaje się być rozwiązane okazuje się że na widza czeka spory zwrot akcji. Wątek kryminalny dominuje ale znalazło się też miejsce na kilka refleksji i typowo Disneyowskich pozytywnych morałów. Uwierz w siebie nigdy się nie poddawaj nie oceniaj po stereotypach, zwłaszcza to ostatnie mocno jest tutaj akcentowane.

Zwierzogród i niesprawiedliwe oskarżenia

Pojawia się wątek niesprawiedliwych oskarżeń, siania paniki wśród społeczeństwa podziałów i oszczerstw, zabierania głosu przez celebrytów oraz władze zamiatające problemy pod dywan. Oglądając zwierzogród cały film lektor pl cda łatwo złapać się na tym jak dużo porusza on aktualnych obecnie kwesti i jak bardzo ten świat uczłowieczonych zwierzaków przypomina nasz ludzki. Nie jest to jednak oczywiście produkcja przesadnie poważna. Zarówno dzieciaki jak i dorośli nieraz wybuchną śmiechem podczas seansu. Zdecydowanie większość humoru w Zwierzogród budują relacje głównych bohaterów to bardzo typowy tandem kontrastujących ze sobą postaci które na pozór nie mają ze sobą nic wspólnego. Z początku sobie nie ufają jednak z czasem się zaprzyjaźniają oraz budują więź. Judy Hops i Nick Bajer to bardzo fajnie skonstruowani protagonisti reprezentujący diametralnie różne postawy życiowe. Judy jest pełna entuzjazmu i wiary żywiołową idealistką , Nick natomiast cynicznym śmieszkiem o wiele lepiej orientującym się w realiach Zwierzogrodu sprowadzający króliczka na ziemię i wyśmiewając jej przekonanie że każdy może być kim tylko zechce. Jedna postać stara się tutaj walczyć ze stereotypami. Druga natomiast je utrwala na co miały wpływ pewne wydarzenia z dzieciństwa.

Relacje głownych bohaterów z Zwierzogród

Relacje tej dwójki są bardzo prawdziwe i pełne emocji. Naprawdę trudno ich nie polubić. Postaci drugoplanowe zwierzogrodu i poboczne również potrafią rozbawić. Zwłaszcza słynne leniwce który rozsławiły zwiastun. Oprócz humoru typowo sytuacyjnego i słownego znalazło się też miejsce na kilka smaczków i ukrytych nawiązań .Do najbardziej oczywistych należy ukazana w thrillerze parodia Ojca chrzestnego z ryjówką jako bosa maffi. Tradycyjnie dla dzisiejszych trójwymiarowych animacji od potentatów tej formy filmowej zwierzogród cały film po polsku cda za darmo zachwyca wizualnie. Zwierzęca metropolia jest bardzo zróżnicowana. Znajdują się tam dzielnice stylizowane na sawanny, tundry czy las deszczowy. Jest wiele smaczków,które niesamowicie dobrze budują cały świat bajki Zwierzogród. Animacje postaci zwierzogród również zasługują na wyróżnienie. Pomimo oczywistego przetestowania i stylizacji bohaterowie filmu często zachowują się w sposób bardzo charakterystyczny dla gatunków które reprezentują. To wdzięczna zabawna mądra i urocza historia. Niekiedy smutna czy dramatyczna choć z oczywistym happy endem. Zwierzogród cały film lektor pl cda to film idealny dla dzieci jak i dorosłych.

Film podobal mi się bardzo , a cinemak jest chyba teraz najlepsza strona z filmami online. Jak dla mnie przebija zalukaj i cda. Można znaleźć wszystko w super jakości

Podobne bajki:

  • After HDRip
  • Zanim się pojawiłeś HDRip
  • Drogówka HDRip
  • Iniemamocni 2 HDRip