8.7 /10
1 1311 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Zanim się pojawiłeś cały film to brytyjski dramat romantyczny z 2016 roku, wyreżyserowany przez Theę Sharrock i napisany przez Jojo Moyesa, oparty na jej powieści z 2012 roku o tym samym tytule. W filmie występują Emilia Clarke, Sam Claflin, Jenna Coleman i Charles Dance. me before you online opowiada historię Louisy Clark (Clarke), wesołej młodej kobiety, która związała się z Willem Traynorem (Claflin), bogatym biznesmenem, który w wyniku wypadku doznaje paraliżu kończyn dolnych. Film opowiada o ich romansie, gdy próbują znaleźć w sobie szczęście pomimo niepełnosprawności Willa.

Zanim się pojawiłeś Cały film online pl

Zanim się pojawiłeś to film o dwójce ludzi, którzy sięw sobie zakochują, mimo że są bardzo różni. Lou Clark (Emilia Clarke) zawsze była osobą, która chce uszczęśliwiać innych. Jest typem osoby, którą chciałbyś mieć po swojej stronie, gdybyś przechodził przez trudny okres – osobą, która rozśmieszyłaby Cię właśnie wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. Louisa utknęła w małym angielskim miasteczku bez przyjaciół i jeszcze mniej pieniędzy. Potem poznaje Willa Traynora (Sam Claflin), odnoszącego sukcesy bankiera, który został niedawno sparaliżowany w wypadku. Rodzina Willa zatrudnia Louisę do opieki nad nim, ale ich rozwijająca się przyjaźń szybko przeradza się w coś więcej — i wkrótce Lou musi zdecydować, czy może zaryzykować porzucenie wszystkiego dla miłości.

Sposób w jaki Emilia Clarke oraz Sam Claflin wykreowali Louise oraz Willa...

...Jest to coś tak pięknego że aż nie chce wracać się do tego co było w książce. Film Zanim się pojawiłeś został dopracowany w najdrobniejszych detalach. Thea Sharrock odwaliła kawał świetnej roboty jeżeli chodzi o kostiumy i to samo tyczy się osoby odpowiedzialnej za ścieżkę dźwiękową. Za wybranie konkretnych utworów do konkretnych scen. Do tego dochodzą zdjęcia, doskonałe plenery oraz przepiękne kadry. Wszystkie elementy świetnie ze sobą współgrają, wręcz fantastycznie sprawiły że zanim sie pojawiłeś cda gra nam na emocjach.

Niesamowita Emiliia Clark w filmie Zanim się pojawiłeś

Emiliia Clark wcieliła się w postać Louise Clark. Plastyczność jej twarzy oraz to co działo się w jej oczach jest niesamowite. Nie bez powodu mówi się że oczy są zwierciadłem duszy. Bo rzeczywiście w oczach Emilii widać było wszystkie emocje które targały naszą główną bohaterką z filmu Zanim się pojawiłeś. To co możemy zaobserwować w jej aktorstwie to bogata mimika twarzy. To sprawiło że bohaterka była prawdziwa i kochana. To samo tyczy się sama Willa któremu przypadła ciężka rola ponieważ jego bohater jest sparaliżowany od szyi w dół czyli żadna mowa ciała nie wchodziła w grę

Sam Claflin musiał grać wyłącznie mimiką twarzy i kapitalnie się z tego wywiązał. Chemia między Emilią między Willem to naprawdę coś pięknego i namacalnego że na dobrą sprawę wielu z nas nie zdziwi się dlaczego tak po macoszemu potraktowano związek z Patrykiem, czy też jej relacje z rodziną a także jej siostrą. To właśnie tylko na nich skupiono główną uwagę w zanim się pojawiłeś cda. Pierwszy film w twórczości Thea Sharrock jest naprawdę piękny. Choć fabularnie nie nam niczego nowego ponieważ od początku wiadomo że między Louise a Willem zaiskrzy i że koniec końców ta historia doprowadzi nas do łez. To mimo wszystko nie było nic BANALNEGO. To było piękne oraz głębokie. Dlatego każdy powinien obejrzeć zanim się pojawiłeś online.

Spójność w każdym elemencie filmu Zanim się pojawiłeś

Wszystkie elementy w tym filmie zostały naprawdę idealnie wyważone, radość pomieszana ze smutkiem, humor z ironią. Taka wielce optymistyczna , marzycielska postawa Lousie z postawą Willa ,którego można nazwać melancholikiem-fatalistą. Zakończenie zanim się pojawiłeś cały film wzbudza skrajne emocje – jednak takie historie są nam potrzebne ponieważ pokazują jak łatwo jest oceniać innych – mówić co mają robić bądź czego nie mają robić.

Czy warto obejrzeć zanim się pojawiłeś film ?

5 powodów dla ,których warto obejrzeć zanim się pojawiłeś cały film lektor pl

1. Chemia między Lou i Willem jest niezaprzeczalna.

2. Dynamika między Lou i jej rodziną jest również świetna do oglądania, we wszystkich jej złożonościach.

3. Film zanim sie pojawiles cda świetnie pokazuje, jak zmienia się życie Lou, gdy poznaje Willa, ale równie dobrze pokazuje, jak zmienia się spojrzenie Willa na życie, gdy spędza więcej czasu z Lou.

4. Muzyka użyta w całym filmie jest niezwykle dobrze dobrana i doskonale pasuje do każdej sceny, której towarzyszy, bez względu na to, czy jest to radosna, smutna, romantyczna czy zabawna (albo wszystkie naraz!).

5. Jest kilka naprawdę wzruszających scen, które sprawiają, że płaczesz na samą myśl o nich; trudno je zapomnieć!

Inne filmy, które warto obejrzeć:

Wciąż ją kocham (2010)

Trzy metry nad niebem (2010)

Saga Zmierzch: Zaćmienie (2010)

After (2019)

After Ocal mnie (2021)

After 4. Bez siebie nie przetrwamy (2022)

365 dni (2021)

Lubie czasami sobie wrócic i obejrzeć po jakims czasie dany film , z tym na pewno też tak będzie. Fajnie ze jest taka stronka gdzie można obejrzeć filmy online za darmo

Podobne bajki:

  • Zwierzogród HDRip
  • After HDRip
  • Miłość bez końca HDRip
  • Kubuś Puchatek: Krew i miód HDRip