8.7 /10
7731 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Miłość bez końca cały film cda (znany również jako Endless Love) to amerykański film romantyczny z 2014 roku w reżyserii Shany Feste, napisany przez Scotta Neustadtera i Michaela H. Webera, oparty na powieści Scotta Spencera o tym samym tytule. W rolach głównych Gabriella Wilde, Alex Pettyfer, Bruce Greenwood, Joely Richardson, Thomas Jane i Nick Eversman. Film został wydany 14 lutego 2014 roku przez Universal Pictures.

Miłość bez końca Cały film online pl

Film Miłość bez końca cały film cda zaczyna się od spotkania Jade Butterfield (Gabriella Wilde) i Davida Elliota (Alex Pettyfer) przy wejściu do klubu, w którym oboje świętują wraz z rodzinami swoje osiemnaste urodziny. Gdy zaczynają ze sobą rozmawiać, natychmiast czują między sobą połączenie. Kilka dni później Jade odwiedza dom Davida, gdzie spędzają razem czas bez wiedzy rodziców o ich związku. Chodzą razem na wiele randek i ostatecznie zakochują się w sobie. Jednak sprawy zaczynają się komplikować, gdy do miasta przybywa Kaitlin, była dziewczyna Davida, aby porozmawiać o ich związku, który po tylu latach okazuje się czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Po serii wydarzeń z udziałem Kaitlin i jej ojca Carsona Butterfielda (Bruce Greenwood), David czuje się rozdarty między swoją miłością do Jade

Oglądałem i polecam. Miłość bez końca cda jest taki bym powiedział 8/10 w swoim gatunku. Gra aktorska, muzyka, widoki wszystko miłe dla oka i ucha! Fabuła ciekawa, coś nowego...trzyma w napięciu bo co chwilę jest akcja na ekranie , film bez nudy! Polecam.

Podobne bajki:

  • Zanim się pojawiłeś HDRip
  • Wcielenie HDRip
  • Artemis Fowl HDRip
  • Iniemamocni 2 HDRip