8.7 /10
1 5631 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Iniemamocni 2 cały film to amerykański opowieść o superbohaterach animowany komputerowo z 2018 roku, wyprodukowany przez Pixar Animation Studios i wydany przez Walt Disney Pictures. Jest to trzecia odsłona serii Iniemamocni firmy Pixar i kontynuacja filmu Iniemamocni z 2004 roku. Akcja rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszego filmu, a rodzina Parr próbuje zrównoważyć odzyskanie zaufania publiczności do superbohaterów z ich cywilnym życiem rodzinnym. Sequel został ogłoszony w marcu 2015 roku, kiedy Bob Iger ogłosił, że Pixar wyda sequel w 2020 roku. Bird, który napisał i wyreżyserował pierwszy film, powrócił do napisania i wyreżyserowania The Incredibles 2, z planowaną datą premiery 15 czerwca, 2019, zanim zostanie przesunięty do 21 czerwca 2018 r.

Sequel, który przyćmiewa oryginał?

Iniemamocni 2 to kontynuacja popularnej animacji z 2004 roku, która została uznana za jedną z najlepszych animacji wszech czasów. Film przyciągnął miliony widzów i zgromadził wokół siebie miłośników, którzy wyczekiwali z niecierpliwością sequelem. Po 14 latach czekania ich marzenia się spełniły i została wydana kontynuacja, która okazała się jeszcze lepsza od oryginału. Cały film Iniemamocni 2 wynosi poprzeczkę wyżej i wiernie oddaje wszystko, co uwielbiamy w pierwszej części. Film jest pełen akcji, humoru i świetnych postaci. Znajdziemy tu dynamiczne sceny akcji, zabawne dialogi i postacie, które pokochaliśmy w pierwszej części. Animacja jest pełna nowych postaci i wątków, których nie było w oryginalnym filmie. Bajka zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych widzów. Po raz kolejny została zachwycona publiczność, a film zgarnął nagrody i nominacje. Niewątpliwie jest to wielki sukces i udowodnił, że jest w stanie przyćmić oryginał. To wspaniały film, który warto obejrzeć i który zasłużył na swoją popularność.

Nowe Oblicze Zła - Przygoda, Która Łączy Rodzinę

W Iniemamocni 2 cały film pl możemy zobaczyć, gdzie te postacie są teraz – i jest to tak samo ekscytujące, jak można by się tego spodziewać. Historia zaczyna się dokładnie tam, gdzie skończył się ostatni film. Pan Incredible (Craig T. Nelson) wciąż zmaga się z rolą taty w domu, podczas gdy jego żona Elastigirl (Holly Hunter) ratuje świat i ich dzieci Violet (Sarah Vowell), Dash (Huck Milner) a Jack-Jack (Eli Fucile) sami radzą sobie z posiadaniem supermocy. Ale kiedy pojawia się nowy złoczyńca, Elastigirl musi ponownie przebrać się, aby pomóc uratować dzień przed nowym wrogiem, który grozi zniszczeniem wszystkiego, na co ona i jej rodzina tak ciężko pracowali przez lata.

Caly film ekstra , sporadycznie oglądam takie gatunki ,ale ten polecam. Widziałem ,że dużo osób narzekało na innych serwisach, ze tragiczna jakość i bez lektora. Tutaj cały film jest w wysokiej jakości .

Podobne bajki:

  • Listy do M 5 2022 PL 720p WEB-DL H 264-FOX HDRip
  • Listy do M 5 2022 POL 1080p WEB-DL AAC 0 x264-P2P HDRip
  • Top Gun Maverick HDRip
  • Przeżyć HDRip