8.7 /10
4 8311 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Po sukcesie Avatar (także Titanic) Jamesa Camerona, fani filmu z niecierpliwością wyczekiwali zapowiedzi kontynuacji od czasu jego premiery 10 grudnia 2009 roku. Nie było niespodzianką, gdy Cameron potwierdził w swoim Reddit AMA, że pracuje nad scenariuszem do Avatar 2 cały film. Wyjawił, że ma kilka pomysłów na potencjalną fabułę i bada różne scenariusze. Potwierdził także, że film będzie tak duży, jak pierwszy film avatar online, ze względu na postęp technologiczny. Teraz gdy ujawniono datę premiery i wątek fabularny, fani mogą wreszcie odpocząć i cieszyć upływającym czasem, który przybliża do premiery.

Avatar 2 Istota wody cały film Istota wody możesz włączyć za darmo.

Fani cierpliwie czekali na wydanie sequela swojego ulubionego filmu o nazwie avatar 2 istota wody. Na szczęście nie będą musieli dłużej czekać, ponieważ James Cameron niedawno ujawnił, że zostanie wydany 16 grudnia 2022 r. Sequel ma skupić się na następnym rozdziale przez Jain, Jake'a Sully'ego i córkę Neytiri. Ich historia będzie śledzić rasę ludzi Na'vi, gdy będą walczyć z nowym wrogiem w tym wirtualnym świecie. Wypożycz film już teraz i ciesz się oglądaniem online. Więcej informacji na temat filmu avatar 2 poniżej.

Film avatar online — Postacie z poprzedniej części powrócą!

Jedną z najbardziej oczekiwanych części sequela avatar jest powrót oryginalnej obsady. Potwierdzono, że Jake Sully (Sam Worthington - Pierwotnie do tej roli było więcej kandydatów ,jeśli chcesz się dowiedzieć jacy aktorzy prawie dostali główną rolę ,przeczytaj nasz artykuł na blogu) powróci. Ujawniono również, że Neytiri (Zoe Saldana), Quaritch (Stephen Lang) i Fosa (Cameron Bright) powrócą do filmu. Korporacja ląduje na księżycu planety Polifemu, gdzie Jake i Neytiri próbują się osiedlić. Ale inna ludzka korporacja przybywa na Pandorę w poszukiwaniu nowych możliwości wydobycia. Ten jest kierowany przez bezwzględnego człowieka, dyrektora generalnego RDA, Parkera Selfridge'a (Wes Bentley), który chce rozkopać planetę i pozostawić ją jałową.

Dodatkowe informacje o fabule Avatar 2 Cały film

Kontynuacja ma na celu zbadanie bardziej zróżnicowanego zakresu kultur w Pandorze, aby przedstawić bardziej realistyczny obraz tego, jak może wyglądać życie na tej fikcyjnej planecie. Ludzie Na'vi mają również odegrać większą rolę w Avatar 2 istota wody lektor pl, ponieważ stoją w obliczu zbliżającego się zagrożenia, które może zniszczyć Drzewo Ojczyste, w którym mieszkają. Główny bohater Jake i Neytiri muszą chronić swój dom przed najeźdźcami, którzy nie chcą niczego poza zniszczeniem dla tych niewinnych tubylców. Podobnie jak jego poprzednik, Avatar 2 lektor po polsku został nakręcony przy użyciu innowacyjnej technologii przechwytywania ruchu o nazwie MoCap, która umożliwia aktorom – w tym Sigourney Weaver, Samowi Worthington, Zoe Saldana i Stephen Lang – swobodne poruszanie się podczas noszenia czujników na ciele. Ta nowa technologia pozwala na uzyskanie bardzo realistycznej mimiki twarzy, której nigdy wcześniej nie widziano w filmach akcji. Juz teraz możesz obejrzeć cały film avatar 2 istota wody lektor pl po polsku.

Avatar 2 Film lektor w specjalnym programie militarnym

Druga część słynnego filmu science-fiction Avatar lektor pl ukaże się 10 grudnia 2022 roku. Jednocześnie pojawiają się już plotki, że film pojawi się w kinach nie tylko w 3D, ale także w 4D. Według wtajemniczonych, nowa wersja technologii 4DX pozwoli widzom poczuć zapach, co dzieje się na ekranie. Podobno technologia ta została przetestowana na Tajwanie iw Japonii, gdzie została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Dostęp do filmu po premierze będzie można obejrzeć na platformach vod. Aby obejrzeć film avatar lekor pl zaloguj zarejestruj się na cinemak.pl Dzięki naszemu serwisowi vod poznasz historię avatar 2 isota wody lektor po polsku. Wszystkie filmy na naszym portalu wyróżnia doskonały dźwięk oraz obraz ,które są na wysokim poziomie. Zaloguj się już teraz aby oglądać avatar 2 lektor.

Avatar 2 lektor pl: 5 powodów, dla których powinieneś być podekscytowany filmem

Reżyseria Jamesa Camerona, jednego z najlepszych filmowców na świecie. - Jego filmy są jak wizualna uczta i często przenoszą do innego świata. Bywają też bardzo prowokujące do myślenia. Możesz wtedy nie zdawać sobie z tego sprawy, ale prawdopodobnie będziesz odtwarzać sceny w swojej głowie. Nie wszystkie filmy są pełne akcji, ale skłaniają do myślenia.

Pierwszy film Avatar był nominowany do dziewięciu Oscarów, w tym dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera.

Zobaczymy więcej Pandory, jednego z najpiękniejszych fikcyjnych światów, jakie kiedykolwiek stworzono dla filmu.

W sequelu zobaczymy więcej Jake'a Sully'ego, który jest świetną postacią z dużym potencjałem rozwoju oraz dostaje szansę odzyskania swojego ciała.

Zobaczymy więcej Neytiri , która jest twardą kobiecą postacią niepodobną do żadnej, którą widzieliśmy wcześniej na ekranie.

film kozak, ale nie powiem za dużo, żeby nie zepsuć innym, którzy go jeszcze nie widzieli. Przy okazji, czy znasz podobne filmy do tego ?

Podobne bajki:

  • Iniemamocni 2 HDRip
  • Avatar: Istota wody HDRip
  • Avatar HDRip
  • Szybko i wściekle PL