8.7 /10
3 0701 Ocen

Oceń ten film:

Informacje o filmie:

Autorzy drugiej części filmu "365 dni" pochylili się nad relacją pomiędzy głównymi bohaterami, Laurą i Massimo. W tej części Laura jest tym, kto rządzi w związku i narzuca warunki. Jednak to, co wydawało się mieć władzę, zaczyna obracać się przeciwko niej. Scenariusz jest pełen braków, a zwroty akcji są niezrozumiałe i śmieszne. Dodatkowo, dodano do fabuły intrygę, która polega na zniszczeniu Massimo przez jego złego brata bliźniaka i byłą dziewczynę. W efekcie, cały film jest rozciągnięty, nieciekawy i nie spełnia oczekiwań widzów.

Aktorstwo nie jest godne pochwały. Brak emocjonalnego zaangażowania, nieodpowiednie przygotowanie do ról i brak czasu na ich dokładne wyćwiczenie składają się na słabą jakość grania. W kłótniach szczególnie jest to widoczne. Trudno powiedzieć, czy winą jest brak staranności ze strony reżyserów, czy może zbyt szybki tempo realizacji, ponieważ twórcy zdecydowali się nakręcić drugą i trzecią część jednocześnie.

Rola Olgi, w którą wciela się Magdalena Lamparska, staje się bardziej zauważalna. Wcześniej wspierała swoją przyjaciółkę, ale teraz przeprowadza się do niej do Włoch i zaczyna odkrywać swoją seksualność z nowym partnerem. W pierwszej części Lamparska była jednym z najlepszych elementów opowieści, wprowadzając do niej humor i lekkość. W najnowszej części jej rola została jednak zredukowana do seksualnej relacji z nowym partnerem i bycia tylko cieniem swojej przyjaciółki.

Podsumowanie filmu 365 dni ten dzień

Film 365 dni ten dzień nie zapewnia widzom niczego poza pięknymi krajobrazami Włoch. Wiele scen jest powtórzeniem z poprzedniej części, a bohaterowie nie zostali właściwie wykorzystani. Postać grana przez Michele Morrone jest sprowadzona do nagiego ciała i seksualnych escapad, bez głębszej wiedzy na temat relacji między bohaterami. Gra aktorów jest słaba, a twórcy nie dają im żadnego materiału, aby odpowiednio przedstawić historię. Seans tego filmu jest zmarnowanym czasem, a jego jedynym wyróżnikiem jest scena z wibratorem. Obawiamy się, że trzecia część tego spektaklu będzie jeszcze gorsza niż poprzednie. To pokazuje, że twórcy nie wyciągają wniosków z błędów innych polskich erotycznych produkcji takich jak Dziewczyny z Dubaju Cały film 2021

Bardzo dobry film. Chociaż nie przepadam za takimi klimatami to ten wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Dobrze ze jest cinemak.pl ,bo na zalukaj nie było , wpisywałam też na cda 365 dni ten dzień online i nawet tam nie było , a tutaj elegancko 😊 mój nowy ulubiony serwis z filmami online.

Podobne bajki:

  • Matrix Zmartwychwstania HDRip
  • Iniemamocni 2 HDRip
  • 365 dni: Ten dzień HDRip
  • 365 dni: Ten dzień 365 Days This Day HDRip